HV73V2ATTD7683D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD7683D
JLCPCB Part #
C4090257
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS