RK73H2ATTD4642D
MFR.Part #
RK73H2ATTD4642D
JLCPCB Part #
C2577486
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS