RN73R2ETTD5972B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5972B10
JLCPCB Part #
C3979745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS