RN73H2ETTD2522F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2522F50
JLCPCB Part #
C4322127
Description
25.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS