RK73G2ATTD45R3F
MFR.Part #
RK73G2ATTD45R3F
JLCPCB Part #
C7340410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS