RN73H2ETTD5903C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5903C50
JLCPCB Part #
C4022621
Description
250mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS