RK73G2ARTTD4531C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4531C
JLCPCB Part #
C6270634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS