RK73G2ATTD41R2D
MFR.Part #
RK73G2ATTD41R2D
JLCPCB Part #
C7049569
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS