RK73G2ATTD4121C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4121C
JLCPCB Part #
C7340398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS