RN73H2BTTD8662A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8662A05
JLCPCB Part #
C3957300
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS