RN73R1JTTD8350D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD8350D100
JLCPCB Part #
C4081568
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS