SG73G1JTTD5900C
MFR.Part #
SG73G1JTTD5900C
JLCPCB Part #
C5910471
Description
-55℃~+155℃ 333mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS