RN731JTTD2583B25
MFR.Part #
RN731JTTD2583B25
JLCPCB Part #
C4298646
Description
-55℃~+155℃ 258kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS