RN732BTTD1201A10
MFR.Part #
RN732BTTD1201A10
JLCPCB Part #
C4348299
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS