RK73G2ATTD3921D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3921D
JLCPCB Part #
C6974925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS