CRCW0805187KFKEA
MFR.Part #
CRCW0805187KFKEA
JLCPCB Part #
C2077157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS