RK73H2ATTD3921D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3921D
JLCPCB Part #
C2577220
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS