RK73G2ATTD3571C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3571C
JLCPCB Part #
C7284380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS