RK73G2ATTD3483F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3483F
JLCPCB Part #
C7049549
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS