RN732ATTD2702B25
MFR.Part #
RN732ATTD2702B25
JLCPCB Part #
C186508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS