RK73G2ATTD3483C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3483C
JLCPCB Part #
C5851724
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS