SG73P2BTTD910J
MFR.Part #
SG73P2BTTD910J
JLCPCB Part #
C4175709
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS