SG73P2BTTD4223D
MFR.Part #
SG73P2BTTD4223D
JLCPCB Part #
C4162479
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS