RC0805FR-074K53P
MFR.Part #
RC0805FR-074K53P
JLCPCB Part #
C6752130
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS