RK73G2ATTD3300D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3300D
JLCPCB Part #
C6270823
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS