RN73R1JTTD2132A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD2132A05
JLCPCB Part #
C3961209
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS