RC0805JR-10680KL
MFR.Part #
RC0805JR-10680KL
JLCPCB Part #
C6165079
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS