ERA-6AED2260V
MFR.Part #
ERA-6AED2260V
JLCPCB Part #
C20015538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS