RN73H2ETTD26R4F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD26R4F25
JLCPCB Part #
C4341272
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS