RK73G2ATTD3240C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3240C
JLCPCB Part #
C5724827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS