ERJ-U06D6191V
MFR.Part #
ERJ-U06D6191V
JLCPCB Part #
C4265118
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS