RK73G2ATTD3240D
MFR.Part #
RK73G2ATTD3240D
JLCPCB Part #
C7049537
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS