RK73G2ATTD3002F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3002F
JLCPCB Part #
C7284362
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS