SG73P1EWTTP133J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP133J
JLCPCB Part #
C4175149
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS