RK73G2ATTD2943C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2943C
JLCPCB Part #
C7340353
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS