RK73G2ATTD2941F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2941F
JLCPCB Part #
C7340351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS