RK73G2ARTTD1601D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1601D
JLCPCB Part #
C5874101
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS