RG2012V-2551-W-T5
MFR.Part #
RG2012V-2551-W-T5
JLCPCB Part #
C4160209
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS