RK73G2ATTD2941C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2941C
JLCPCB Part #
C5874467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS