RK73G2ATTD2941D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2941D
JLCPCB Part #
C6388726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS