RN732BTTD4172F50
MFR.Part #
RN732BTTD4172F50
JLCPCB Part #
C3927452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS