RK73G2ATTD2741F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2741F
JLCPCB Part #
C7340349
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS