RN732BTTD2213F50
MFR.Part #
RN732BTTD2213F50
JLCPCB Part #
C4076053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS