RN73H2ETTD5230F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5230F50
JLCPCB Part #
C3929606
Description
250mW 523Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS