RK73G2ATTD2431F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2431F
JLCPCB Part #
C6648604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS