RN73H2ETTD34R8F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD34R8F100
JLCPCB Part #
C4040077
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS