RK73G2ATTD23R7F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD23R7F
JLCPCB Part #
C7284341
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS