RN732ATTD1802C25
MFR.Part #
RN732ATTD1802C25
JLCPCB Part #
C3999999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS