SG73P1JTTD6803D
MFR.Part #
SG73P1JTTD6803D
JLCPCB Part #
C3922974
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS