RK73G2ATTD2203F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2203F
JLCPCB Part #
C6388678
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS